JESTEM NA:

 

Copyright © 2022 Zoyka. All rights reserved

 

KONTAKT

Jestem Zoyka. Jestem stylistką i fotografką. Fotografia produktowa wykonana na wysokim poziomie technicznym i artystycznym jest idealnym sposobem na wyróżnienie się spośród konkurencji i ugruntowanie swojej pozycji na rynku. Apetyczne fotografie jedzenia przyciągają i dzięki nim można niemal poczuć aromat i smak potraw. To z pewnością umożliwi sprzedaż dań i wypieków, zarówno przez internet jak i w siedzibie lokalu. Profesjonalna fotografia kawiarni czy restauracji to kolejny krok do Twojego sukcesu. Wszystkie zdjęcia przygotowane dla Ciebie to wyselekcjonowane najlepsze ujęcia, a każde zdjęcie traktuję jak małe dzieło sztuki. Jeśli liczy się dla Ciebie jakość, a fotografia jest dla Ciebie czymś więcej niż zdjęciem zrobionym przez wysokiej klasy aparat, to jesteś w dobrym miejscu.

 

Jeśli ważny jest dla Ciebie indywidualny i nietuzinkowy sposób zaprezentowania  produktu proponuję szeroką gamę usług, które obejmują:

  • stylizowane zdjęcia potraw i napojów
  • zdjęcia do menu restauracji, kawiarni, pubów, barów, cukierni, domów weselnych, firm cateringowych, hoteli
  • zdjęcia do magazynów kulinarnych
  • zdjęcia do książek kucharskich
  • zdjęcia do portali i blogów kulinarnych

 

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Potrzebujesz zdjęć kulinarnych, produktowych czy reklamowych? Potrzebujesz stylistki? Napisz.

  home.zoyka@gmail.com

  + 48 504 012 667

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!